לקביעת תור:
072-33-80-708

מונטיפיורי 38, פתח תקווה

בית ספר לעיצוב שיער

רוצים לרכוש השכלה באחד המקצועות המבוקשים בישראל? 

לימודים מקצועיים בבית ספר לעיצוב שיער יאפשרו לכם להיפתח לעולם חדש של טיפוח ויופי הנחשב היום לתחום צומח בישראל ובעולם. אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות מביאים אליכם את שיטות עיצוב השיער החדישות ביותר באחד הקורסים הנרחבים הקיימים היום. הקורסים שלנו בנויים משילוב של למידה מקצועית של עיצוב שיער עם פרקטיקה מעשית על בובות ועל לקוחות אמיתיים המגיעים באופן קבוע לסלון עיצוב השיער שלנו הממוקם בעיר פתח תקווה. הצוות שלנו כולל מדריכים ומדריכות ברמה הגבוהה ביותר המביאים איתם ניסיון רב בעיצוב שיער בשיטות מתקדמות. 

בית הספר המקצועי ביותר לעיצוב שיער

אם אתם רוצים להביא את הפוטנציאל שלכם בעיצוב שיער לרמות הגבוהות ביותר, כדאי שתכירו את בית ספר לעיצוב שיער בשרון שלנו המעביר הכשרות למאות ספרים וספרות מתחילים מכל רחבי הארץ. ההכשרה שלנו בבית ספר לעיצוב שיער בשרון מספקת לכם תעודה בינלאומית המאפשרת לכם לעבוד גם בחוץ לארץ והיא רשמית של חברת וולה העולמית. בנוסף לכך, אתם מקבלים תעודה רשמית ומאושרת של משרד התעשייה והמסחר סוג 1. 

בית הספר מהוותיקים בישראל לעיצוב שיער

בית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות נחשב לאחד מבתי הספר הוותיקים בישראל בתחום. אנחנו פועלים משנת 1982 ומביאים איתנו ידע וניסיון רב בכל שיטות העיצוב השיער הקיימות היום. המדריכים והמדריכות שלנו בקורסים לעיצוב שיער הם מהשורה הראשונה בתחום והם מלמדים בשיטות יעילות ובליווי אישי לכל תלמיד בקורס בכל רמות הקורסים שלנו. קורס עיצוב שיער 1 שלנו נמשך כ-6 חודשים והוא נמשך 5 ימים בשבוע, 4 שעות בכל יום, המאפשר לכם לשלב את הקורס עם עבודה חלקית או עבודה במשמרות. לקורס שלנו נרשמים נשים וגברים בטווחי גילאים שונים.

מחירים מעולים לכל הקורסים לעיצוב שיער 

אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות מציעים לכם את המחיר הנוח ביותר לקורס מקצועי לעיצוב שיער. הקורס שלנו בנוי בשלבי לימוד מאוד מסודרים ומאפשר לכם להתחיל מהבסיס ולהתקדם לרמות גבוהות יותר. אנחנו פיתחנו מספר קורסים בסטנדרט גבוה מאוד, כאשר 2 מהם מיועדים למעצבי שיער וספרים. הקורס הראשון יסייע לכם להשתפר בתחום הכימיה ושינוי צורה, להבין את מבנה השערה, את מבנה העור ולהכיר את כל הפתרונות הרלוונטיים היום בתחום. בקורס המקצועי שלנו תוכלו ללמוד את השיטות הטובות ביותר ליצירת גוונים, תסרוקות, צמות וצבע עם חומרי גלם שונים, אורגניים וכימיים. 

נרשמים עכשיו לקורס עיצוב השיער הבא

רוצים לשמור מקום לקורס הבא שלנו? זה הזמן להירשם דרך האתר לאחד הקורסים הטובים ביותר לעיצוב שיער. אם יש לכם ניסיון של 3 שנים בתחום ותעודה סוג אחד, תוכלו להירשם לקורס עיצוב שיער 2 שישדרג את הידע שלכם בצורה משמעותית בתסרוקות ערב, תספורות לכלות, תספורות נשים וגברים והחלקת שיער. אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות מביאים אליכם את הכלים הטובים ביותר לעיצוב שיער במגוון צורות ושיטות כאשר החלק המעשי בקורס הוא חלק עיקרי המאפשר לכם ללמוד באופן פרקטי את כל הלימוד העיוני. 

בית ספר לעיצוב שיער הטוב בישראל

להצטרפות לקורס הבא בבית ספר לעיצוב שיער יאיר ורות, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותהנו מהדרכה מקצועית ותעודות הכשרה שיעניקו לכם דריסת רגל באחד התחומים הצומחים ביותר בישראל. ברגע שבחרתם בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות, תדעו שבחרתם במדריכים ובמדריכות הטובים ביותר בתחום שיעניקו לכם כלים מקצועיים לעיצוב שיער ללקוחות הבאים שלכם.