לקביעת תור:
072-33-80-708

מונטיפיורי 38, פתח תקווה

בית ספר לספרות

רוצים להיות ספרים מקצועיים? 

ספרות ועיצוב שיער הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחום הטיפוח והיופי וככל שהאוכלוסייה בישראל גדלה וצפופה בערים הגדולות, יש צורך ביותר ספרים ומעצבי שיער מקצועיים. אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות, מציעים לכם את אחד הקורסים המקצועיים והמעמיקים ביותר בתחום עיצוב השיער והספרות אשר הכשיר אלפי מעצבי ומעצבות שיער עד היום. חברי הצוות של בית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות כולל ספרים מקצועיים מהשורה הראשונה בעלי נסיון רב בתספורת אופנה, תסרוקות ערב, תסרוקות כלה והחלקות מיוחדות.

ללמוד עיצוב שיער וספרות מהטובים ביותר

בכדי להיות מעצבי שיער ברמה הגבוהה ביותר, אתם צריכים שיהיו לכם את הכלים המקצועיים לעשות זאת. אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות מספקים לכם את ההכשרה הטובה ביותר לעיצוב שיער בשימוש השיטות המתקדמות ביותר בתחום. אם אתם גרים באיזור המרכז או השרון, הקורס שלנו מתאים במיוחד בשבילכם. ספרים ומעצבי שיער צעירים המחפשים בית ספר לספרות בשרון, יכולים להירשם לקורס הספרות שלנו ולהיות חלק ממחזור התלמידים הבא. בבית ספר לספרות בשרון של יאיר ורות תוכלו ללמוד בין היתר את שיטות ההחלקה החדישות ביותר, יצירת גוונים בשיער, סלסול, פסים, צמות ותספורות במגוון דרכים.

הכשרה מקצועית לאחד המקצועות המבוקשים בישראל

מקצוע הספרות ועיצוב השיער הוא כאמור אחד המקצועות הנמצאים בצמיחה מתמדת. אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות בנינו עבורכם קורס ברמה גבוהה מאוד שיאפשר לכם לשלב בין לימוד תיאורתי לבין פרקטיקה. בקורס המקצועי שלנו לעיצוב שיער, תלמדו עבודה מעשית על בובות וגם על לקוחות של המספרה שלנו. הלימוד נעשה על פי שלבים וכל תלמיד או תלמידה מקבלים ליווי אישי ומענה לכל שאלה. תעודות ההכשרה שאנחנו מספקים לכם יאפשרו לכם לעבוד בארץ ובחו"ל בתחום עיצוב שיער וספרות. 

הרשמה לקורס המקצועי הבא לעיצוב שיער

קיבלתם החלטה להירשם לקורס הבא? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולהצטרף לקבוצה הבאה ללימוד עיצוב שיער וספרות. המדריכים והמדריכות שלנו ישמחו ללוות אתכם לאורך כל הקורס בכדי להביא אתכם לרמת הספרות הגבוהה ביותר. הלימוד מתבצע בכיתות קטנות ומאפשר לכם לימוד איכותי יותר עם כל מדריך או מדריכה. על מנת שתוכלו לשריין את המקום שלכם במועד של קורס עיצוב שיער הבא, כל מה שאתם צריכים לעשות היא לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר, או לשלוח הודעה בכתובת המייל שלנו המופיעה באתר. 

המחירים הטובים ביותר לקורס מקצועי לעיצוב שיער

על מנת לספק את ההכשרה המקצועית שלנו לקהל רחב יותר של תלמידים, אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות מציעים לכם מחיר משתלם במיוחד לקורס עם אפשרויות בחירה בין קורסים שונים ובין קורס אחד לשני קורסים לעיצוב שיער וספרות. הקורסים שלנו הם מעמיקים ביותר ומאפשרים לכם למידה ברמה גבוהה ללא צורך בפנייה לקורסים חיצוניים. למעשה, הקורסים שלנו מכילים את כל החומר הנדרש כיום לספרים ומעצבי שיער בתחילת דרכם.

בית ספר לספרות מהטובים ביותר בישראל

אם אתם מחפשים בית ספר לספרות ברמה גבוהה, שיעניק לכם את כל הכלים המקצועיים לעיצוב שיער, אנחנו בבית הספר לעיצוב שיער יאיר ורות המקום בשבילכם! בית הספר שלנו מלמד ספרות ועיצוב שיער כבר קרוב ל-4 עשורים ברציפות והוא נחשב לאחד מבתי הספר הוותיקים בארץ בתחומו. צוות המדריכים שלנו מביא אתו ניסיון רב וידע עצום בעיצוב שיער והוא ילווה אתכם לאורך כל הקורס.